Raporlama

ile tüm işleyiş ve temsilcilerinizin detaylı çıktılarını alın
raporlama

Supsis ile


Hem sisteminiz hem personellieriniz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istermisiniz ?

Supsis size hangi raporları sunuyor Temsilci çalışma saatler:Gün içersinde personelinizin yaptığı tüm hareketleri kaydediyor.

Yaptığı sayfa yenileme hareketlerine kadar takip edebiliyorsunuz. Sisteminize gelen cağrı ticket ve chat lerin adetleri,günlere göre analizleri,Gün içerisindeki yoğunluk haritası,personellerinize olan dağılım oranları gibi birçok rapora sahip olabilirsiniz.

Personellerinizin ortalama ne kadar sürede müşterleri ile konuştuğunu, kaç sn de bir cevap üretiyor, müşteriyi bekletme oranı gibi birden fazla perfonmans ölçümü bulunmaktadır.

Kaç kere mola aldı, kaç dk mola aldı, hangi saatlerde mola aldı bunların hepsinden haberdar olmak istermisiniz.

Supsis Her Zaman Yanınızda
raporlama
raporlar

Supsis'insunduğu istenir ise chatbot ile otomatik hale getirilebilen etkileşim ve anketler ile temsilci ve personelleriniz hakkında müşterilerinizden yorumlar ve puanlamalar alabilirsiniz. Bunlar ile ilgili detaylı raporlar ve analizler Supsis’te bir tıklama ile ulaşabiliyorsunuz.

Yeni bir raporamı ihtiyacınız var, hiç problem etmeyin. Uzman yazılım ekibimiz ile sizler için kısa bir süre içersinde bu raporlar geliştirilip kısa süre içinde sisteminize güncellenecektir.

Copyright © 2020 Supsis

Softcand Yazılım Hizmetleri Ürünüdür.