Canlı Destek sistemi ve chatbot sistemi

chatbot yapay zeka


HAKKIMIZDA

Supsis canlı destek sistemi 2015 yılında projesini hayata geçirmiş ve yapılan ar-ge çalışmalarıyla birlikte uzman ekibi ile 2020 senesinde pazara dahil olmuştur.

Proje konusu canlı destek sistemleri sektöründeki birçok hizmet sağlayan firmanın eksikliklerini kapatıp, üzerine bulut tabanlı ve yapay zeka destekli özellikler eklemek olmuştur. Softcand Yazılım Hizmetlerinin uzman ekibiyle hazırlanan ve piyasaya sunulan bu proje kısa süre içerisinde birçok rakibini geride bırakarak kısa süre içerisinde global piyasada ilkler arasında olacaktır. 

Çünkü müşterilerinizle iletişim kurmanın ücretsiz ve en kolay hali burada var.. Kapsamlı özellikleri,basit kullanım ve arayüzü,7/24 Teknik desteği ile Supsis her zaman bir adım önde!


Tüm iletişim kanallarınızı (e-posta, canlı destek, WhatsApp, Sosyal medya) tek bir platformdan yönetin. Canlı sohbet ve chatbotlar ile müşterilerinizle 7/24 iletişime geçin. Destek ve Satış için bir merkez oluşturun. Müşterilerinizin her ayrıntısını kontrol ederek memnuniyetlerini maksimumda tutun!

GÜVENİLİR

ÜCRETSİZ

EN ÇOK ÖZELLİK

7/24 DESTEK

HIZLI ENTEGRE

img 1 2 1
2015

YAZILIMA İLK ADIM

Proje fikrini hayata geçirme

img 9 2
2016

PROJE YAZILIYOR

Mühendislerimiz tarafından program geliştiriliyor..

supsis hakkında
2017

PROGRAM TEST EDİLİYOR

Gerekli testler, çalışmalar sağlanıyor..

ekibimiz supsis
2020

KULLANIMA HAZIR

Rakiplerinde olmayan özellikler ile öne çıkıyor!

Copyright © 2020 Supsis

Softcand Yazılım Hizmetleri Ürünüdür.