Supsis

Whatsapp
Entegrasyonu

Whatsapp kullanan müşterilerinize herhangi bir başka yere bağlanmadan whatsapp üzerinden hizmet verin!

canlı destek temsilcisi cansu

5/5

Cansu

Supsis Canlı Destek Temsilcisi

whatsapp entegrasyonu supsis mobil

mobil
Üzerinden Kontrol

Whatsapp entegrasyonu ile tek bir panel ve mobil uygulama üzerinden tüm görüşmelerinizi, kayıtlarınızı, raporlarınızı tutabileceksiniz..

Tek Panelden Tüm Erişim

Normal bir uygulamanın aksine, Supsis’e entegre olan Whatsapp, tüm çalışanlarınızın tek bir telefon numarası üzerinden çalışmasına, müşteri sorunlarını hızla çözmesine ve Supsis’in işlevlerinden tam olarak yararlanmasına olanak sağlar.
 
 
 
whatsapp entegrasyonu supsis panel

Nasıl Entegre ederim?

Kullanımı oldukca kolay olan Whatsapp entegre sistemi sizlere satış ve destek alanında birçok ayrıcalık oluşturacaktır. 

WhatsApp’tan gelen tüm mesajlar Supsis’te görünür ve temsilciler arasında otomatik dağıtılır. Tüm mesajlar çalışanın telefonundan değil, Supsis tarafından konuşan temsilci isimleri ile gönderilir. Temsilciniz aranızdan ayrılırsa bu mesajlara erişemez.

Whatsapp entegresi ile iş yükü, maliyet, zaman kayıplarının önüne geçecek ve çok daha hızlı siparişler, destekler, rezervasyonlar ve hizmetler gerçekleştirebileceksiniz.

Mobil uygulamamız sayesinde, sizin tanımlı Whatsapp hattınız temsilcinizde olmadan bile kullanım sağlayabilecek, yine tüm işlevsel durumları kullanabilecektir.

Ayrıca, dilerseniz Chatbot sistemimizle entegre çalışması halinde tüm işlerinizi Chatbot halledecektir. Buda sizlere ekstra zaman, para ve az hata payı ile geri dönüş sağlayacaktır.

Sizlerin talepleri doğrultusunda geliştirmelerimiz devam etmektedir, düşündüğünüz ve yetersiz olarak gördüğünüz alanları tarafımıza bildirerek değerlendirmemizi sağlayabilirsiniz..

Supsis her zaman yanınızda!

 

Supsis canlı destek panelinde “Menü” alanından Whatsapp ikonuna tıklayınız.

Whatsapp ikonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada çıkan karekodu, entegre etmek istediğiniz Whatsapp hesabından okutunuz.

Tüm gelen sohbetleriniz Supsis canlı destek panelinde “Menü” alanında Chat kısmında görünmektedir, hem Whatsapp hem Canlı destek görüşmeleriniz aynı alanda olacaktır, anlaşılır olması adına Whatsapp görüşmelerinizin yanında Whatsapp ikonu olacaktır.

Evet , entegre ettiğiniz Whatsapp hesabını birden fazla temsilciniz kullanabilir, hazır cevap ve içerikler gönderebilir ve sıfırdan bir görüşme başlatabilir.

En Uygun Fiyata
whatsapp Entegresi sadece Supsis'te

Copyright © 2020 Supsis

Softcand Yazılım Hizmetleri Ürünüdür.