Ziyaretçi Takibi

sayesinde websitenizdeki ziyaretçileri müşteriye dönüştürün!

Ziyaretçi Takibi

Anlık Ziyaretçi Takibi

Websitenize gelen ziyaretçilerin hangi sayfanızı gezdiklerini, ne kadar süre kaldıklarını , en çok hangi sayfaya ilgi duyduklarını ziyaretçi takibi özelliği ile sağlayabilirsiniz.

Bu özellik sizlere satışlarınız ve müşteri memnuniyeti alanında ilerlemeler sağlamanıza yarayacaktır. İşleyiş ve satış planlarını bu raporlamalara göre yaparak daha doğru odaklar ile daha doğru sonuçlar elde edeceksiniz. 

Ayrıca akıllı tetikleyiciler sayesinde her sayfaya özel ziyaretçileriniz için özel tetikleyiciler atayabilir, onlara sohbet baloncukları gönderebilirsiniz.

Neden Önemli?

Yoğun emekler ve harcamalar ile websitenize topladığınız potansiyel müşterileri, mevcut müşterileriniz arasına almanın en önemli yolu ziyaretçi takibi ile olmaktadır. İyi takip ve analiz sonucu gezindikleri sayfaları ve geçirdikleri süreleri görerek iş planınızı ona göre yönlendirebilirsiniz.Ayrıca anlık ziyaretçilerinize sohbetler başlatabilir, onları ürün ve hizmet alımına yöneltebilirsiniz, akıllarındaki soruları cevaplayabilirsiniz.Tüm bu özellikler Supsis ile tamamen ücretsizdir!

Supsis her zaman yanınızda!
website ziyaretçi takibi önemi

Akıllı Tetikleyiciler ile Güçlendirin

Akıllı tetikleyicileri kullanarak anlık ziyaretçilerinize gezindikleri sayfalara özel, saatlere ve ürünlere göre ayrı ayrı ve özel sohbet balonları çıkarabilirsiniz. Bu sizin müşteri ile aranızdaki iletişim kopukluğuna destek olacak ve müşterilerinize satış yapma oranınızı artıracaktır. 

triggers tr

Copyright © 2020 Supsis

Softcand Yazılım Hizmetleri Ürünüdür.