İçerik Konuları

Asgari ücretin altında uzman ve deneyimli canlı destek temsilcisi edinin!

Sizler için düşündük! Canlı destek temsilcisi aramanıza artık gerek kalmadan hem uygun fiyata hem de tecrübeli size özel canlı destek temsilcisi hizmeti vermeye başladık. Günümüz ekonomisinde hem personel hem de geleneksel iş yükü maliyetleri, işletmenin ekonomik gidişatını fazlasıyla zorlamaktadır. Hayat pahalılığının en yüksek seviyeleri gördüğü günlerde işletmelerin birkaç personel çalıştırmak zorunda olduğunu düşünürsek işverenin kazancının beklenilenden çok daha düşük olacağını söyleyebiliriz.

Her girişimci işletmesinin pazar kalitesine ve alıcıyla etkileşimine özen gösterir. Pazarlamayı kolaylaştırmak, iş yükünü hafifletmek ve işin devamlılığını sağlayabilmek adına birçok faaliyet yönetir. Daha çok alıcıya ulaşmak isteyen her işveren artık işini sosyal platformlarda yöneterek dijital ortamın mesafeleri yok etmesi yönünden faydalanmaktadır. Bu durumla birlikte işverenin personel yükü de iş yoğunluğunun gidişatıyla doğru orantılı olarak ilerlemektedir.  

Geleneksel mağaza anlayışında olduğu gibi sanal mağaza anlayışında da alıcılar onlarla ilgilenebilecek, sorularına hızlı yanıt verebilecek ve yaşanılan sorunları çözüme kavuşturabilecek bir danışman ararlar. Bu durumda işletmenize ait siteye ekleyebileceğiniz bir canlı destek yazılımı bütün durumu kurtaracaktır.

Canlı Destek Sistemi Nedir ?

Canlı destek sistemi, online platformlara hızlı şekilde destek sağlayan bir yazılımdır. Canlı destek sistemi, alıcılara kullanım kolaylığı sağlamak, kısa sürede ürün hakkında bilgi sahibi olmak gibi durumlarda yararlı olduğu gibi işyeri maliyetini azaltmak, satışları arttırmak gibi faydalarla işletmenizin pazar payındaki aktif rolünü maksimum seviyeye çıkartmakta rol oynayacaktır. 

Canlı destek sistemi için seçtiğiniz personelinizin bazı önemli niteliklere sahip olması gerekir. Bu niteliklerden en önemlisi müşterileriniz ile diyalog kurabilme yeteneğidir. Canlı destek çalışanı olarak az ve öz diyaloglarla en kısa sürede ve en net biçimde müşterilerinize destek sağlayabilmelidir. Yazım ve noktalama gibi doğru Türkçe kullanımına dikkat etmeli, müşteriyle olan paylaşımlarında açık ve anlaşılır bir dil kullanmalıdır.

Canlı Destek Temsilcisi Nasıl Olmalı ?

Ürünlerinizin satışı, niteliği gibi konularda bilgili olmalı ve müşterilerinizin istediği doğrultuda bir ürünü rahatlıkla pazarlayabilmelidir. İletişimde olduğu müşterinin sorununu en doğru şekilde tek seferde çözebilmelidir. Dijital platformunuzu kullanabilecek teknik bilgi ve deneyime sahip olmalıdır. Aksi bir durumda hem müşteri hem website üzerinde daha negatif etkili sonuçlara yol açabilme durumu göz önünde bulundurulmalıdır. Müşterilerinizin her türlü duygu durumuna açık ve anlayışlı olmalıdır. Karşısındaki kişinin konuşma tarzı veya söylemleri ne olursa olsun sakin bir biçimde karşılığını nezaket kurallarına uygun olarak verebilmeli, müşterisiyle duygu bağı içerisinde bulunmaması gerektiğini kendisine hatırlatmalı ve son derece saygılı olmalıdır. 

Peki bu bilgileri göz önünde bulundurma kaydıyla canlı destek için personel ekibinizi nasıl bulmalısınız? 

canlı destek temsilcisi
canlı destek temsilcisi

Supsis Canlı Destek Sistemi ile bir adım öne geçin!

1000+ firmanın tercih ettiği Supsis Canlı Destek Sistemi ile anlaşmaya vardığınız takdirde yeni bir ekip kurmak için çaba sarf etmenize gerek kalmayacak. Supsis’ in uzman personel kadrosundan yararlanarak en iyi hizmete uygun bir bütçeyle sahip olabilirsiniz.  Haftalık eğitimler sonrasında saati 15 TL’den olmak üzere istediğiniz saatler aralığında personele sahip olabilirsiniz. 

Supsis’in size sağlayacağı özellikler nelerdir?

 • Supsis sayesinde Whatsapp ve sosyal medya hesaplarınızı tek bir platform üzerinden yönetebilirsiniz. 
 • Dinamik Chatbot sayesinde alıcılarınızla 7/24 uçtan-uca ilgilenebilirsiniz. 
 • Akıllı tetikleyiciler sayesinde sitenizde gezinen ziyaretçilerinizle iletişime geçebilir yeni müşteri kazanabilirsiniz.
 • Online meetler düzenleyebilir, anlık negatif durumlarda canlı görüntülü destek ile alıcılarınıza samimi bir çözüm deneyimi yaşatabilirsiniz. 
 • Alıcılarınızın web sitenizdeki hareketlerini, hangi bölümde ne kadar süre ile kaldıklarını takip edebilirsiniz.
 • Otomatik dil çevirici ile uluslararası pazarda da aktif rol oynayabilirsiniz. 
 • Hazır içerikler ekleyerek alıcılarınızla hızla yardımcı olabilirsiniz. 
 • Masaüstü bildirim, mobil bildirim, sesli bildirim, e-posta ve SMS bildirimleri sayesinde saniyeler içinde iletişim kurabilir ve müşteri kaçırmazsınız.
 • Supsis platformu sayesinde temsilcileriniz için ayrı bir platform edinmenize gerek kalmayacak. Temsilcileriniz Supsis üzerinden birbirleri ile iletişimde kalarak çok daha iyi bir çalışma ortamı edinebilirler. 
 • Müşteri temsilcileriniz aktif olmadığı süreçte dahi offline mesajlaşmalar sayesinde ziyaretçilerinden mesaj alabilirsiniz.
 • Ekran paylaşımları ve dosya aktarımları sayesinde kolaylaştırılmış hizmet sağlayabilirsiniz.
 • İş takiplerinizin analizini ve raporlarını yaparak kullanıcılarınıza ve ekip arkadaşlarınıza en iyi deneyimi sunabilirsiniz.    

Bahsi geçen faydalardan ve çeşitli avantajlardan yararlanmak için hemen harekete geçebilirsiniz. Supsis Canlı Destek Sistemi sayesinde tüm destek ve satış kanallarınızı tek bir platformdan yöneterek işletmenizin en iyi haline emin adımlarla yürüyebilirsiniz. Pazarın en iyisi olmak ve rakiplerinizin önüne geçmek için hemen bugün bütçenize uygun paketi seçerek Supsis ailesinde siz de yerinizi alın! 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

10 Comments

mahmut k

10 Ağustos 2022

websitemde değerlendirmek isterim gayet makul fiyatlar ve müşteri hizmetlerimin gelişmesi için önemli…

Reply

Buketsu Kaya

10 Ağustos 2022

Böyle bir hizmet verildiğini bilmiyordum bu hizmet işlerimi kolaylaştıracak bende almayı düşünüyorum değerlendirmek gerekir

Reply

İrfan akın

10 Ağustos 2022

Çok güzel bir faaliyet olmuş bir eleman derdiyle uğraşmak istemiyen herkes için güzel ellerinize sağlık

Reply

Eda esin

10 Ağustos 2022

Başarılı bir uygulama gün geçtikçe daha iyi yerlere gelecektir ben çok memnum

Reply

İbrahim

10 Ağustos 2022

Aradığım herşey bu platformda kaliteli ve sağlam bilgilerin bol olduğu çok güzel bir makale olmuş emeğinize sağlık tebrikler 👍

Reply

Serra

12 Ağustos 2022

Hem daha önce tecrübeli hem de normal personelden daha ucuz, güzel bir çözüm sağlıyorsunuz, tebrikler

Reply

Mustafa

12 Ağustos 2022

Asgari ücretin altında uzman ve deneyimli canlı destek temsilcisi hakkında bir hizmet almak istiyorum

Reply

mahmut k

12 Ağustos 2022

Aradığım herşey bu platformda websitemde değerlendirmek isterim gayet makul fiyatlar ve müşteri hizmetlerimin gelişmesi için önemli…

Reply

Leave a Comment

Copyright © 2020 Supsis

Softcand Yazılım Hizmetleri Ürünüdür.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]