ÖZELLİKLERİMİZ

Size ve şirketinize özel olarak tarafımızdan, deneyimli ve tecrübeli canlı destek temsilcisi hizmetindan faydalanabilirsiniz. Saatlik 15 TL gibi düşük bir ücret ile size özel atanan , eğitimden sonra direk sisteminizde desteği ve müşteri memnuniyetini en üste çıkaracak şekilde canlı destek temsilcisi sadece Supsis’te! Asgari ücretini dahi altındaki maliyetler ile bu hizmeti deneyip, olumlu dönüşlerini kısa sürede göreceksiniz!

whatsapp-sosyal-medya-entegresi

Whatsapp ve Sosyal Medya

Supsis sayesinde Whatsapp ve Sosyal medya (İnstagram ve Facebook Messenger) hesaplarınızı platforma entegre edebiliyor ,
aynı platform üzerinden tüm iletişim kanallarınızı tek bir yerde ve..

Detaylar
chatbot nedir

Chatbot

Chatbot’ların kullanılma nedeni otomasyon yetenekleri, kullanılabilirliği , doğal bir dilde görüşme sağlaması ve geniş bir bilgi dizisine erişimi olmasıdır.

Detaylar
akıllı tetikleyiciler

Akıllı Tetikleyiciler

Akıllı tetikleyiciler sayesinde sitenize gelen ziyaretçilere otomatik sohbet baloncukları göndererek yardıma yada başka bir şeye ihtiyacları olup olmadıklarını sorabilirsiniz.

Detaylar
görüntülü görüşme

Görüntülü Görüşme

Online toplantılar düzenleyebilirsiniz. Anlık sorun ve sıkıntılar için görüntülü görüşmeler başlatabilir daha samimi destek sağlayabilirsiniz.

Detaylar
ziyaretçi takibi

Ziyaretçi Takibi

Websitenize gelen ziyaretçilerin hangi sayfanızı gezdiklerini, ne kadar süre kaldıklarını , en çok hangi sayfaya ilgi duyduklarını ziyaretçi takibi özelliği ile sağlayabilirsiniz.

Detaylar
otomatik dil çevirici

Otomatik Dil Çevirici

Dil çevirisi ile dünyanın her yerinden gelen müşterilerinizle diyalog daha hızlı oluyor. Dil sorunu ortadan kalkıyor.
Temsilciniz yabancı müşterilerinizle olan iletişimi arttıyor.

Detaylar
hazır içerikler

Hazır İçerikler

Hazır içerikler ekleyip, temsilcilerinizin müşterinizle olan ilişkilerini kolaylaştırabilirsiniz.Müşterilerinize hızlı yardımcı olmak için konu başlıkları ekleyebilirsiniz.

Detaylar
bildirimler

Bildirimler

Müşterileriniz için masaüstü bildirim,mobil bildirim ,sesli bildirim, e-posta ve SMS bildirimi açarak saniyeler içinde iletişime geçebilirsiniz.Masaüstü ve Tarayıcı, Mobil Uygulama Bildirimi

Detaylar
temsilciler arası mesajlaşma

Temsilciler Arası Mesajlaşma

Temsilciler, başka bir platforma ihtiyaç duymadan kendi aralarında Supsis’in platformu sayesinde iletişime geçebilirler.Gerekli notlar düşebillir, dosya aktarımları sağlıyabilir, sesli ve görüntülü..

Detaylar
offline mesajlaşma

Offline Mesajlaşma

Ziyaretçileriniz, müşteri temsilcileriniz online olmasalar bile mesaj bırakabilir. Ziyaretçilerinize Chatbot özelliği ile otomatik yardım sağlayabilirsiniz.

Detaylar
dosya aktarımı ve ekran paylaşımı

Ekran Paylaşımı ve Dosya Aktarımı

Dilediğiniz an ekran paylaşımı ile müşterilerinizin karşılaştığı problemlere daha hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.
Supsis’in kolay anlaşılır sohbet ekranı ile ziyaretçilerinize anında..

Detaylar
canlı sohbet

Canlı Sohbet

Ziyaretçilerinizi anlık olarak görüntüleyebilirsiniz, canlı sohbetler oluşturabilir, temsilcilerinize konular atayabilirsiniz. Canlı Sohbet
Emoji Kullanımı, Dosya Gönderme, Canlı Konuşma Takibi..

Detaylar
detaylı raporlama

Raporlama

İş takibinizin raporlamasını yapmanız mümkündür.Bu sayede dilediğiniz filtrelemeleri uygulayarak müşteri odaklı veya çalışan odaklı detaylı raporlamalar çıkartabilirsiniz. Gün bazlı raporlama..

Detaylar
Sohbet balonu özelleştirme

Sohbet Balonu Özelleştirme

Sohbet balonu özelleştirme ile dilediğiniz gibi özelleştirmeler yapabilirsiniz. Bu sayede web sitenize en uygun olan tasarımı bulana kadar farklı stilleri deneyebilirsiniz. Dilerseniz kendi..

Detaylar

+ 0
Mutlu Şirket

Copyright © 2020 Supsis

Softcand Yazılım Hizmetleri Ürünüdür.