İçerik Konuları

Canlı Destek Hizmetinde Kısayol ve Hazır İçerikler

Kısayollar ve hazır içerikler, canlı destek sohbetlerini yanıtlamanın hızlı ve kolay bir yolunu sizlere sunmaktadır.. Bu, bir ekibin daha az hata veya karışık mesaj gönderme olasılığını düşürerek, yanıtlamayı daha hızlı ve daha doğru hale getirebilir. 

Eksiksiz bir kısayol grubuna sahip olmak, sohbetlerinizin her zaman işletmenizle ilişkilendirmek istediğiniz alanlara yönlendirme ve sağlamanın harika bir yoludur. 

Supsis’in size sunmuş olduğu hazır içerikler ile ilk olarak oluşturacağınız hazır mesajların gruplarını bölüm bölüm ayırabilir, sonrasında ise her grubun altına o alana ait hazır cevaplarınızı belirleyeceğiniz kısayol tuşları ile atayabilirsiniz.

Klavye Kısayolları ile Jet Hızında Canlı Destek

Ayrıca sistemin kendi kısayol tuşları ise sohbetler arası gecişi, açma kapamayı, en fazla sürede yanıt bekleyen müşteriyi otomatik bulup geçişi, en fazla süredir kuyrukta destek almak isteyen kişiyi bularak işlerinizi oldukça hızlandırmaktadır.

canlı destek hizmeti
canlı destek hizmeti

Ayrıca yukarıdaki görselde göründüğü gibi hem windows hem mac cihazlar için ayrı ayrı kullanım kolaylığına göre oluşturulmuştur.

Hazır içerik mesajlarına değinecek olursak, bu mesajlar yazının ilk başında belirttiğimiz gibi sizleri karmaşadan kurtarıp, hata payını azaltarak daha hızlı destek olmakta önemli rol oynamaktadır.

Hazır İçerik Mesajları ile Supsis Canlı Destek

Sizlere kendi alanlarınızda en iyi canlı destek hizmeti vermenizi sağlayan Supsis, hazır içerik mesajları özelliği ile işinize farklı bir boyut kazandırmaktadır. Bu özellik sayesinde belirleyeceğiniz (ALT – CTRL – # HASH ) tuş kısayolları ile dilerseniz paragrafları tek tıkta göndermeniz mümkün olacaktır. Veya sürekli işletmenizle alakalı vermeniz gereken bilgiler, işlem adımları olduğunda yine aynı şekilde bir kısayol ekleyerek bu hazır mesajı tek tık ile yada klavye tuşu ile göndermeniz jet hızında olmaktadır. Bu sizlerin canlı destek alanını oldukça hızlandırıp daha çözümsel bir boyuta geçirecektir.

Supsis canlı destek ve chatbot sistemi panelinize giriş yaptığınızda sol menüden “Hazır içerikler” kısmına gelerek bu mesajları ve grupları düzenleyebilirsiniz. Örnek olarak şu görsel sizlere yardımcı olacaktır:

Burada dilerseniz teknik sorunlar ile ilgili, dilerseniz satış, dilerseniz diğer işlemleriniz ile ilgili gruplandırmaları yaparak altlarına hazır içerikleri ekleyebilirsiniz. Atamış olduğunuz tuşlara göre sohbet ekranında müşterileriniz ile görüşürken o tuşlara basmanız yada mause ile hazır içerikler alanından tıklamanız yeterli olacaktır. Gelin sohbet içerisinde kullanımına ait görseli de inceleyelim:

Gördüğünüz gibi uygulama özelliklerini tek tek yazmak yerine hazır oluşturulan içeriği tek bir tık yada klavye tuşu ile hızlı ve kolay şekilde müşterimize sunuyoruz.

Kısayollar ve Hazır İçerikler Neden Önemli?

Kısayol ve hazır içerikler bir canlı destek alanının olmazsa olmazıdır. Çünkü işletmenizin boyut ve kapasitesine göre zaman zaman yoğunluklar yaşandığında daha hızlı işlemler sağlanabilmektedir. Ayrıca sizleri, net ve doğru cevapları ileterek yanlış işlemden ve hata payından kurtarmaktadır. Özellikle de chatbot kullanmıyorsanız, birebir müşterilerinizle daha özel ilgili şekilde ilgilenmek istiyorsanız tam da bulunmaz nimet denilebilir.

Klavye kısayolları ise yine aynı şekilde sizlere mükemmel bir hız kazandıracaktır. Bir temsilci klavyesi hızlı ve sisteminize hakim ise kısayollar ve hazır içerikler ile aynı anda 20 müşteriye destek sağlayabilecektir. Buda sizin personel maliyetlerinizi oldukça indirgeyecektir. Çağrı merkezlerini de ele alacak olursak, orada bir temsilci aynı anda bir müşteri ile görüşebiliyorken, canlı destek alanında bir temsilci 20 müşteri ile görüşebilmektedir.

Canlı destek sistemi her zaman müşterilerinize daha çok güven sağlar ve daha anlık destek sunar. Problemler ve sıkıntılar ile anlık olarak ilgilenebilmenize imkan tanır. Müşterilerinizin mutluluk oranını yüksek seviyede tutma imkanı sağlar. Özellikle yeni kurulmuş işletmelerde, kobi ve startuplarda olmazsa olmaz denilebilir. Rekabetin oldukça fazla olduğu ve marka bilinirliğinizin daha az olduğu bir ortamda müşterilerinize anlık destek vermek ve onları mutlu etmek kaçınılmazdır.

Tüm dünya genelinde dijital hizmet veren ve satış yapan siteler için olmazsa olmaz canlı destek hizmeti, ülkemizde yeni yeni bilinirliğini artırmakta ve önemini hissettirmektedir. Siz de eğer canlı destek sistemi ile yeni tanışıyorsanız aklınıza takılan her soruda canlı destek alanımıza bağlanarak sorabilirsiniz, detaylı video anlatımlarımızı izleyebilir, blog yazılarımızı ve yardım merkezimizi inceleyebilirsiniz.

Belirttiğimiz üzere kısayollar ve hazır içerikler özelliğini size sunan Supsis canlı destek sistemi ekstra olarak birçok özelliği de sizlere sunmaktadır ve bu özelliklerin hepsi işletmenize ayrı birer avantaj sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için özellikler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

14 Comments

Ali Rıza Erdemir

13 Temmuz 2022

Bu kısayolları ve hazıriçeirkler için teşekkür ederim çok işime yaradı

Reply

Pinar Kurt

13 Temmuz 2022

Hizmet kalitenizin yanı sıra vermiş olduğunuz destekle ile de alanında en iyi firmasınız.

Reply

Selin sel

13 Temmuz 2022

Harika açıklayıcı bir yazı emeği geçen herkese teşekkür ederim çok işime yardı

Reply

İsmail Mehmet batmaz

13 Temmuz 2022

Gerçekten alanınızdaki en iyilerden birisiniz. Hem kaliteli hem de müşteri desteğiyle övgüyü hak ediyorsunuz

Reply

Nina Salvatore

13 Temmuz 2022

çok teşekkür ederim çok yardımcı oldu emeğinize sağlık 👏🏻👏🏻❤️

Reply

Caner Ceylan

13 Temmuz 2022

Harika bir site çok işime yaradı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Reply

GÖKHAN KÖSE

13 Temmuz 2022

Çok kaliteli hizmetleriniz var başarılarınızın devamını dilerim. Sundugunuz hizmet sayesinde işletmeler müşterilerine daha iyi hizmet sunuyor

Reply

Selin sel

15 Temmuz 2022

Bu güzel değerli bilgiler için emeği geçen herkese teşekkür ederim Çok faydalı bir içerik olmuş

Reply

Büşra Kaya

15 Temmuz 2022

güzel ve kaliteli işler yapıyorsunuz tebrik ederim en güzel site🤎

Reply

Emre CESUR

15 Temmuz 2022

Mutlak müşteri memnuniyeti için harika bir sistem. Kesinlikle her tür işletmeye göre tasarlanabilir.

Reply

Seda çetin

15 Temmuz 2022

Gerçekten işinizin ehlisiniz harika işler yapıyorsunuz kaliteli hizmet

Reply

Mahmut

1 Ağustos 2022

canlı destek sisteminiz supsis arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine keşfettiğim harika bir sistem. bir girişimci olarak web sitemizde ücretsiz olarak destek almakta ve kullanmaktayız.herkese tavsiye ediyorum iş gelişimimiz için çok önemli bir yer edindi supsis tekrar teşekkürler

Reply

Buketsu

2 Ağustos 2022

Kısa yolları ve hazır içerikleri ile kullanımı kolay , pratik en iyi canlı destek sistemi. İleri teknoloji bir yapay zekaya sahip çok ilgili bir hizmet sunuyor ve canlı destek ücretsiz. Teşekkürler

Reply

Buketsu

2 Ağustos 2022

Şu ana kadar en iyi hizmet sunan canlı yardım sistemi https://supsis.com tekrar tekrar teşekkür ederim

Reply

Leave a Comment

Copyright © 2020 Supsis

Softcand Yazılım Hizmetleri Ürünüdür.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]