Supsis

Instagram
Entegrasyonu

Instagram kullanan müşterilerinize herhangi bir başka yere bağlanmadan Supsis üzerinden hizmet verin!

Erkek temsilci supsis

5/5

Mesut

Supsis Canlı Destek Temsilcisi

whatsapp entegrasyonu supsis mobil

mobil
Üzerinden Kontrol

Instagram entegrasyonu ile tek bir panel ve mobil uygulama üzerinden tüm görüşmelerinizi, kayıtlarınızı, raporlarınızı tutabileceksiniz..

Tek Panelden Tüm Erişim

Normal bir uygulamanın aksine, Supsis’e entegre olan Instagram, tüm çalışanlarınızın tek bir telefon numarası üzerinden çalışmasına, müşteri sorunlarını hızla çözmesine ve Supsis’in işlevlerinden tam olarak yararlanmasına olanak sağlar.
 
 
 
İnstagram Panel Entegrasyonu

Nasıl Entegre ederim?

Kullanımı oldukca kolay olan Instagram entegre sistemi sizlere satış ve destek alanında birçok ayrıcalık oluşturacaktır. 

Instagram’dan gelen tüm mesajlar Supsis’te görünür ve temsilciler arasında otomatik dağıtılır. Tüm mesajlar çalışanın telefonundan değil, Supsis tarafından konuşan temsilci isimleri ile gönderilir. Temsilciniz aranızdan ayrılırsa bu mesajlara erişemez.

Instagram entegresi ile iş yükü, maliyet, zaman kayıplarının önüne geçecek ve çok daha hızlı siparişler, destekler, rezervasyonlar ve hizmetler gerçekleştirebileceksiniz.

Mobil uygulamamız sayesinde, sizin tanımlı Instagram hesabınız temsilcinizde olmadan bile kullanım sağlayabilecek, yine tüm işlevsel durumları kullanabilecektir.

Ayrıca, dilerseniz Chatbot sistemimizle entegre çalışması halinde tüm işlerinizi Chatbot halledecektir. Buda sizlere ekstra zaman, para ve az hata payı ile geri dönüş sağlayacaktır.

Sizlerin talepleri doğrultusunda geliştirmelerimiz devam etmektedir, düşündüğünüz ve yetersiz olarak gördüğünüz alanları tarafımıza bildirerek değerlendirmemizi sağlayabilirsiniz..

Supsis her zaman yanınızda!

 

Supsis canlı destek panelinde “Menü” alanından Instagram ikonuna tıklayınız.

Instagram ikonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada çıkan giriş bilgilerini, entegre etmek istediğiniz Instagram hesabının bilgileri olarak doldurunuz.

Tüm gelen sohbetleriniz Supsis canlı destek panelinde “Menü” alanında Chat kısmında görünmektedir, hem Instagram, hem Whatsapp hem Canlı destek görüşmeleriniz aynı alanda olacaktır, anlaşılır olması adına Instagram görüşmelerinizin yanında Instagram ikonu olacaktır.

Evet , entegre ettiğiniz instagram hesabını birden fazla temsilciniz kullanabilir, hazır cevap ve içerikler gönderebilir ve takipçilerinize veya sizi takip edenlere sıfırdan bir görüşme başlatabilir.

En Uygun Fiyata
Instagram Entegresi sadece Supsis'te

Copyright © 2020 Supsis

Softcand Yazılım Hizmetleri Ürünüdür.