Ücretsiz Supsis Hesabı Oluşturma

Supsis’i bugün denemeye başlayarak tüm iletişim kanallarınızı tek bir platformda yönetebilir, destek ve satış süreçlerinizi hızlandırarak işinizi büyütebilirsiniz.

Supsis hesabı oluşturma işlemi çok kolay. Anasayfada yer alan “Ücretsiz Deneyin”  yada “Demo” butonuna tıklayarak kayıt sayfamıza ulaşabilirsiniz. Kayıt sayfamızdan bilgilerinizi doldurduktan sonra “Gönder” butonuna tıklayarak hesabınızı oluşturabilirsiniz.

demo hesap 1

Ardından kayıt olurken girdiğiniz mail adresine tarafımızdan onay maili gelecektir. Mail içeriğine girerek onaylamanız gerekmektedir. “Doğrula” butonuna basarak kurulum aşamasına geçeceksiniz.

mail adresi onay

Doğrulama işlemine geçiş  yaptıktan sonra sizi 5 adımlı kurulum alanı karşılıyacaktır.

1.Adım : Websitenizin adresi – Tercih Edeceğiniz Dil – Adınız – Organizasyon yada Şirket adı

Bu bilgileri girerek “Sıradaki Adım” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

canli destek sistemi kurulum 1

2.Adım: Tema ayarları – Sohbet Balonu Renginizi – Yazılacak Yazıyı – Yazı Renkleri gibi özelleştirmeleri tercihinize göre yapıp tekrar “Sıradaki Adım” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

canli destek sistemi kurulum 2

3.Adım:Temsilcilerinizini çalışma saati ayarlamalarınızı bu alandan yapabilirsiniz.Dilerseniz 7/24 hizmet dilerseniz de belirli saat aralıklarında hizmet verebilirsiniz. Sonrasında “Sıradaki Adım” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

canli destek sistemi kurulum 3

4.Adım: Canlı Destek hizmet alanının Masaüstü , Tablet ve Mobil alanlardaki nasıl görünüm sağlayacağını önizleme olarak size yansıtan bir adımdan oluşmaktadır. “Sıradaki Adım” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

canli destek sistemi kurulum 4

5.Adım: Son adımda sizleri entegre yapacağınız izleme kodu ve test ekranı karşılayacaktır. Bu entegrasyon kodunu, SUPSIS Canlı sohbeti etkinleştirmek istediğiniz herhangi bir sayfada </body> etiketinin bitiminden hemen önceki alana uygun olarak yapıştırınız. Sonrasında sağ alanda websitenizin adı yazan yerde “Kontrol Et” butonu ile kontrolunu sağlayınız. Ardından “Hızlı Kurulumu Tamamla” butonu ile kurulum işlemini bitiriniz. Sizi şifre yenileme ekranı karşılayacaktır. Bu alandan Supsis paneline giriş sağlayacağınız şifreyi belirleyip “Şifre Değiştir” butonuna basınız. Takıldığınız yada sorun yaşadığınız her alanda Canlı Destek alanımızdan yada info@supsis.com adresinden bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

canli destek sistemi kurulum 5

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Copyright © 2020 Supsis

Softcand Yazılım Hizmetleri Ürünüdür.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]