Ekip üyeleriniz için yeni kullanıcılar oluşturarak tüm ekibinizin Supsis üzerindeki destek ve satış süreçlerinizi yönetmesini sağlayabilirsiniz. Supsis’in modüler yetkilendirme sistemi ile farklı yetki grupları oluşturabilir, farklı fonksiyonlardaki ekiplerinizin yalnızca ilgili Infoset modüllerini kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Bir temsilci oluşturmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1- İlk olarak panel üzerinden bildirimleri açmanız sizin açınızdan faydalı olacaktır. Tüm gelen aktif konuşmaları anlık bildirim şeklinde almaya başlayacaksınız.

bildirimleri aciniz

2- Panel Menü kısmından “Kullanıcılar” Sekmesine girerek “Yeni Kullanıcı” butonuna basmanız gerekmektedir. Açılan mini pencerede oluşturacağınız kullanıcının Adı, E-posta, Şifre, Rol, Dil, Departman, Otomatik chat atama limiti gibi özelliklerini doldurup “Kaydet” demeniz gerekmektedir.

Bu şekilde ekibinize ve departmanlarına göre yetkinliklerini sınırlandırarak kullanıcılar oluşturulmaktadır. Ekibinizin yetkilerine göre her kullanıcı grubu için rol ve departman oluşturmanız sizin için faydalı olacak, genel raporlama gibi alanlarda ve yetkili işlemlerine müdahale edememe alanlarında faydanıza olacaktır.

canli destek sistemi kullanici olustur 1

Takıldığınız, sorun yaşadığınız her alanda bizimle Canlı Destek alanından veya info@supsis.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Copyright © 2020 Supsis

Softcand Yazılım Hizmetleri Ürünüdür.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]