canlı destek sistemi ve chatbot sistemiİçerik Konuları

Canlı Destek Sistemi ve Chatbot Sisteminin Startuplara 7 Olumlu Etkisi

Canlı destek sistemi ve chatbot sistemi, startup ve küçük işletmelerde de üzerinde durulması gereken önemli bir husustur. Ve mutlaka yatırım yapılması gerekilen bir hizmet alanıdır. Peki, startuplar ve küçük işletmelerde canlı destek sistemleri ve chatbot sistemleri neden bu kadar önemlidir?

Canlı destek sisteminin kullanılması, küçük işletmelere ve startuplara birçok yönden avantaj sağladığı gibi büyü işletmelerede birçok avantaj ve kolaylık
sağlar.

Müşteriler ile iletişim daha kolay ve hızlı olur

Sitenizde o an gezen müşterilerinizin takibini yaparak nereden bağlandıklarını, hangi sayfada ne kadar süredir gezindiklerini an ve an kontrol edebilirsiniz. Onlarla yaşadıkları sorun ve sorular hakkında hızlı ve kolay şekilde sohbet edebilirsiniz. Ayrıca chatbot sistemi sayesinde müşteri odaklı yaşanan sorunları iş yükünüzü hafifleterek hızlıca çözümleyebilirsiniz. Bir startup olduğunuz için geniş bir destek ekibiniz olmayacağından, nerede olursanız olun müşterileriniz ile canlı destek sistemi ve chatbot sisteminin sunduğu mobil uygulamalar üzerinden iletişimde kalabilirsiniz.

Ürünlerinizi Global Pazarda Sunmanıza İmkan Tanır

Küreselleşen dünyanın zorluklarından biriside rekabet koşullarının zorlaşmasıdır. Bir startup olma gereği, ürününüz global çapta olacağından ve imkanlarınız kısıtlı olduğundan ekstra personel ve maliyetlere girilmeden sizin ürününüzü tüm dünya genelinde sunmanız gerekmektedir. Supsis Canlı destek sistemi ve chatbot sistemi sayesinde siz ürününüzü bu sistemlerin sağlamış olduğu otomatik dil çevirici özelliği ile sağlayabilmektesiniz.

Müşteriniz dünyanın neresinde olursa olsun temsilciniz ana diliyle , müşteriniz ana diliyle yazışarak bu sistemin sağladığı otomatik çeviri ile diyalog devam edecek ve herhangi bir pürüz çıkmayacaktır. Bu sayade global dünyada sizde artık global hedefler kurmanız karşısında bütün engelleri ortadanvkaldırmış olacaksınız.

canlı destek sistemi ve chatbot sistemi
canlı destek sistemi ve chatbot sistemi

Güven Sağlar

İlk piyasaya giriş esnasında bilinirlik ve güven sorunu yaşamanız bir startup olarak gayet normal olacaktır. Dijital ortamda ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sunarken insanlar sizi tanımadıkları için yabancı karşılayacak ve güvenilir mi? sorusunu soracaklardır. Fakat sisteminiz üzerinde canlı destek sistemi ve chatbot sistemi kullandığınızda bu güven sorunu minimuma inecektir. İnsanlar, sizleri anlık karşılarında muhattap bulabilecekleri bir platformda güvende hissedeceklerdir.

Chatbot sistemi ve canlı destek sistemi sayesinde müşteriler, satın alma aşamasında ve satın alma sonrası aşamalarda yaşanan her türlü sorun için de sizlere anlık olarak bağlanabilecektir. Bu da müşteri memnuniyetinizi en üst seviyede tutmanızı sağlayacaktır ve sadık müşteri kitleleri oluşturmanızda en önemli rolu oynayacaktır.

Mevcut Müşteri Kitleleri Oluşturarak Tekrar Satın Almaları Destekler

Bir önceki başlıkta da belirttiğimiz gibi sadık müşteri kitleleri oluşturmak sizlerin bir sonraki satın alımlarınızı artıracaktır. Siz müşterilerinizin memnuniyetini ne kadar üst düzeyde tutarsanız onlarda kendilerini güvende hissettikleri platformlarda alışveriş ve hizmetler satın almak isteyeceklerdir. Canlı destek sistemi ve chatbot sistemi sayesinde kendinize özgü müşteri kitleleri oluşturabilir ve sonraki müşterileriniz için yeni pazarlama trendleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde şirketiniz hızla ivme sağlayacak ve güven noktasında sorunsuz olduğunuz için marka bilinirliğiniz yükselecektir.

Ücretsiz Pazarlama İçin En İyi Yöntem

Canlı destek sistemi ve chatbot sistemi sizlere özellikle de bir startup olarak, düşük yada ücretsiz maliyetler ile pazarlama olanakları sunacaktır. Bu sistemlerin sağladığı akıllı tetikleyiciler sayesinde müşterilerinizin bulundukları sayfalara özel tetikleyiciler açabilir onlara satın alımlarda hızlı ve kolay şekilde yardımlar sağlayabilirsiniz. Ayrıca chatbot sistemi sayesinde yine aynı şekilde satın alım öncesi ve sonrası hizmetlerde otomatik olarak cevaplar verebilir hızlı şekilde işlemlerini çözebilirsiniz.

Supsis canlı destek sistemi tabiki bu özellik ilede global düşünerek farklı dillerde chat bot oluşturmanıza ve müşterilerinize 7/24 kesintisiz bir hizmet sağlamanıza imkan tanımakta. Müşterileriniz için çeşitli indirim ve kampanyalar oluşturduğunuzda bu sistemlerin sağladığı mail, sms hizmetleri ile kısa sürede bilgilendirmeler yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu kampanya ve indirimleri canlı destek sistemi alanınızdan ücretsiz şekilde müşterilerinize duyurabilirsiniz. Buda sizlere ekstra ve ücretsiz bir pazarlama seçeneği sunacaktır.

Geri Bildirim ve Değerlendirmeler Alarak İşinize Yeni Boyutlar Kazandırır

Müşterileriniz ile oluşturmuş olduğunuz gerek chatbot sohbetleri gerek gerçek canlı destek temsilcisi ile olan sohbetlerin sonlarında onlara değerlendirme anketleri, bildirim ve geri dönüşüm formları sunarak onlardan sizlerden ne kadar memnun olup olmadıklarını belirtmelerini isteyebilirsiniz. Bu hem sizin hem de ekibinizin işlerinde nasıl kaliteli ve üst düzey çalışmalar sağladığını ortaya koyacaktır.

Değerlendirme ve geri dönüşlerde yıldızlama sistemi uygulayarak oluşturulacak 5 yıldız üzerinden size gelen puanlara göre kendinizi ve şirketinizi “nasıl daha iyi yapabilirim?“, “hangi noktada eksiğim var?” gibi sorular ile geliştirmenize yardımcı olacaktır. Bir startup olarak sizleri bu noktada iyi yerlere taşıyacaktır.

Canlı Destek Sistemi ve Chatbot Sistemi “Supsis” Size Bu İmkanları Sağlar

Canlı destek sistemi ve chatbot sistemi olan Supsis iletişim çözümleri sizlere yukarıda belirttiğimiz özelliklerin yanında da birçok özellik sunmaktadır. Ücretsiz şekilde sisteminize entegre edebileceğiniz bu sistemde ekstra olarak görüntülü görüşme, whatsapp entegresyonu ve sosyal medya entegrasyonu, dosya gönderimi, ekran paylaşımı, ziyaretçi takibi, hazır cevaplar, mobil uygulama üzerinden anlık erişim, temsilciler arası görüşme ve detaylı raporlama gibi özellikler de bulunmaktadır. Ücretsiz şekilde kullanabileceğiniz bu sistem startuplara özel indirimler ve kampanyalar sağlamaktadır. Hemen bizimle iletişime geçerek işlerinizi ve şirketinizi en üst seviyeye taşımada ilk adımınızı atabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

22 Comments

Avatar of Osman kovu

Osman kovu

17 June 2022

Blog gercekt3n faydalı bur blog. Canlı destek ile yapılabilecektir konusunda ufkunu açtı. Canli destek sayesinde müsteri ilişkilerinde göz ardı edilemez bur artış var

Reply
Avatar of Temel

Temel

17 June 2022

Evet özellikle güven noktasında çok iyi işe yarıyor musteriler heran yanlarında hissediyorlar ve anlık yardım oluyor yani sonuçta. böyle bir sistem yaptığınız için teşekkürler.

Reply
Avatar of Emre CESUR

Emre CESUR

23 June 2022

Gayet açıklayıcı bir tanıtım yazısı olmuş. Konu kafamda net bir şekilde canladı. Anlatım için tşkler.

Reply
Avatar of Murat T

Murat T

23 June 2022

Biz de sitemiz için bir chatbot ekletmek istiyoruz. Bu gerçekten işletmeye büyük artılar kazandırıyor

Reply
Avatar of GÖKHAN KÖSE

GÖKHAN KÖSE

23 June 2022

Gerçekten çok başarılı bir uygulama işletme ve müşteri arası iletişim sağlama açısından cok başarılı

Reply
Avatar of Melek yildizhan

Melek yildizhan

23 June 2022

Çok güzel kaliteli bir alt yapısı olan canli destek sistemi çok başarılısınız tebrik ederim

Reply
Avatar of Mustafa

Mustafa

23 June 2022

En iyi canlı destek sistemi gerçektenden bunu deneyip de gördüm teşekkürler

Reply
Avatar of Seda çetin

Seda çetin

23 June 2022

buğüne kadar gördüğüm en iyi canlı destek sistemi çok kaliteli sorunsuz güvenilir

Reply
Avatar of Büşra Kaya

Büşra Kaya

23 June 2022

En iyi canlı destek sistemi ❤️

Reply
Avatar of Nezahat

Nezahat

23 June 2022

Gördüğüm en iyi destek sitesi bugüne kadar bir sorun yaşamadım iyiki varsınız 🙏

Reply
Avatar of Kubilay

Kubilay

23 June 2022

İyi düşünülmüş kaliteli bir hizmet bence her site sahibinin alması gereken olmazsa olmaz,canlı destek sistemi olmadan yetişmek mümkün değil…

Reply
Avatar of Ahmet can kaya

Ahmet can kaya

23 June 2022

Evet müşterileri çok iyi memnun eden sizleri tebrik ediyorum uygulamanız gerçekten çok güzel uygulama içeriği gerçekten harika grafikleri gerçekten çok güzel muhteşem bir uygulama olmuş tebrik ederim sizleri iyi günler

Reply
Avatar of berkcan demirhan

berkcan demirhan

29 June 2022

statik chat ile dinamik chat ayrımı hakkında bir blog yazsanız faydalı olur

Reply
Avatar of Hakan

Hakan

28 July 2022

Canlı destek bir site için en önemli şeylerlerden biri, müşteri memnuniyeti için ilk karşılama çok önemli

Reply
Avatar of Gece

Gece

28 July 2022

Gerçekten çok güzel ve kaliteli bir yazı olmuş kaleminize sağlık

Reply
Avatar of Pinar Kurt

Pinar Kurt

28 July 2022

Canlı destek sistemine getirmiş olduğunuz yenilik ve kolaylıklardan ötürü size minnettarım. Teşekkürler.

Reply
Avatar of Emre CESUR

Emre CESUR

28 July 2022

Gayet açıklayıcı ve detaylı bir tanıtım yazısı olmuş. Konu kafamda net bir şekilde canladı. Tşkler.

Reply
Avatar of Zekeriya ALAGÖZ

Zekeriya ALAGÖZ

28 July 2022

Kazanmak isteyen mutlaka müşteri memnuniyetini çok yüksek tutmak zorunda

Reply
Avatar of Mahmut

Mahmut

28 July 2022

her işletmede olması lazım websitesinde ve ücretsiz olması çok güzel

Reply

Leave a Comment

+ 53 = 56

Copyright © 2020 Supsis

Softcand Yazılım Hizmetleri Ürünüdür.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]