İçerik Konuları

Supsis Canlı Destek Sistemi Ücretsiz Mi? 

Canlı destek sistemi Supsis ücretsiz mi? Supsis Canlı Destek Sistemi, iletişim kanalları ve sosyal medya platformları üzerinden gelen çağrıları tek bir uygulamada yanıtlayabilmenize olanak sağlayan Softcand Yazılım Hizmetleri’nin bir projesidir. 

Supsis Canlı Destek Sistemi, 2015 yılında proje olarak hayata geçirilmiş ve yapılan ar-ge çalışmaları sonucunda 2020 yılında sektöre dahil olmuştur. Ücretli ve ücretsiz paket seçenekleriyle Supsis, müşterilerinizle iletişim kurmanın en kolay halini size sunuyor. 

Supsis ücretsiz paketi en az ücretli paketleri kadar kullanışlıdır. Peki ücretsiz paket içeriğinde neler bulunuyor?

 • Ziyaretçi takibi
 • Canlı sohbet ve bildirimler
 • Otomatik dil çevirisi
 • Dosya iletimi ve ekran paylaşımı 
 • Sohbet balonu özelleştirme
 • Görüntülü ve sesli görüşme 
 • Arşiv imkanı 
 • Detaylı raporlama
 • Hazır içerikler
 • Temsilciler arası iletişim
 • Destek

Bu özellikleri aşağıda sizin için açıklayalım;

canlı destek sistemi Supsis ücretsiz mi?
canlı destek sistemi Supsis ücretsiz mi?

Ziyaretçi Takibi

Ziyaretçi takibi özelliği sayesinde internet sitenize gelen ziyaretçilerin o an hangi sayfalarda gezdiğini, sayfalarda ne kadar sürelerle kaldığı gibi durumları tespit edebilirsiniz. Böylece hangi ürününüzün veya hizmetinizin daha çok dikkat çektiğini anlayabilirsiniz. Takipleriniz sonucunda yaptığınız raporlar sizin satışlarınızı ve müşteri memnuniyetinizi arttırmaya yönelik sonuçlar olacaktır. 

Canlı Sohbet ve Bildirimler

Canlı sohbet imkanı sayesinde iletişime geçmek isteyen ziyaretçilerinize kolaylıkla yanıt verebilirsiniz. Ulaşılabilir olmanız sayesinde müşterilerinize sağladığınız güven, işletmenize pozitif bir dönüt kazandıracaktır. Sohbet esnasında kullanıcınızın ‘yazıyor’ ibaresini görebilir, sohbeti takip edebilir, gerekli dosyaları iletebilir, emojiler kullanabilirsiniz. 

Tüm bu işlemleri bildirimler sayesinde müşterilerinizi bekletmeden yapabilirsiniz. Masaüstü ve tarayıcı bildirimleri, mobil bildirimler, e-mail ve sms bildirimleri sayesinde anında hizmet verebilirsiniz. 

Otomatik Dil Çevirisi

E-ticaretin en güzel yönlerinden birisi de mesafeleri aşılabilir kılması. Dünyanın dört bir yanından sitenizi ziyaret eden müşterilerinizle iletişim kurmak için ise birden çok yabancı dil şart. Burada ise devreye Supsis’in otomatik dil çeviri özelliği giriyor. Her dili öğrenmek zorunda değilsiniz çünkü Supsis size yardımcı olmak için her daim yanınızda olacak. 

Dosya İletimi ve Ekran Paylaşımı

Supsis’in ziyaretçilerinizin anlık sorunlarını karşılayabileceğiniz güçlü bir sistemi bulunmaktadır. Supsis müşterinizin yardım istediği sorunla ilgili dosyaları, resimleri, ses kayıtlarını gönderebilme imkanı sağlıyor. Çözülemeyen ve karmaşık bir sorunla karşı karşıya kaldığınız da ise müşterinizin ekranına bağlanarak kolaylıkla sorunları çözebilirsiniz. 

Sohbet Balonu Özelleştirme

Sohbet balonu özelleştirme imkanı sayesinde dilediğiniz gibi sohbet balonlarına sahip olabilirsiniz. Sohbet balonunu internet sitenizle uyumlu bir görünüme getirebilir, istediğiniz renge çevirebilir, istediğiniz görseli kullanabilir, dilerseniz sohbet balonlarına yazı ekleyebilirsiniz. Sohbet balonunu internet sitenizde istediğiniz bir bölüme konumlandırabilirsiniz. 

Görüntülü ve Sesli Görüşme

Müşterilerinizi sesli ve görüntülü olarak ulaşılabilir olduğunuzu göstermek işletmeniz için büyük bir artıdır. Müşteriniz en ufak sorununda sizin onunla ilgileneceğinizden emin olarak işletmenize daha çok güven duyar. Görüntülü ve sesli görüşme özelliği sayesinde online toplantılar düzenleyebilir, müşterilerinizin isteklerine yanıt verebilirsiniz. 

Detaylı Raporlama

Raporlar ve analizler işletmenizin ileriye yönelik durumları için fazlasıyla önemlidir. Analizler sonucunda aylık, yıllık hedeflerinizi takip edebilir ve buna göre işletmenize yön verebilirsiniz. Tüm bu raporları kişi raporları, temsilci çalışma raporları, detaylı ziyaretçi bilgileri gibi başlıklarda toplamanız sizin için çok daha verimli olacaktır. 

Hazır İçerikler

Hazır içerikler sayesinde müşteri temsilcilerinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Eklenen konu başlıkları, sistem mesajları ve hazır mesajlar sayesinde müşterilerinize kısa sürede dönüşler yapabilirsiniz. Hazır içerikler sayesinde iş yükünüzü azaltarak minimum eforla maksimum kazanç elde edebilirsiniz. 

Temsilciler Arası İletişim

İşletme temsilcileriniz için Supsis dışında bir uygulama kullanmanıza gerek yoktur. Personelleriniz bu özellik sayesinde birbirleriyle kolaylıkla iletişime geçebilir, işlerini paslaşabilir, yetişemediği yerlerde çalışma arkadaşlarından destek alabilir, birbirleriyle gerekli dosya ve ekleri paylaşabilirler. 

Tüm bu özellikler Supsis’in ücretsiz paketinde bulunmaktadır. Ücretli paketler ise Profesyonel ve Premium olmak üzere iki farklı şekilde bulunmaktadır. Premium paketler Profesyonel paketlerden daha kapsamlı özellikler sunmaktadır. 

Profesyonel paket içeriğinde ücretsiz paket içeriğine ek olarak gelişmiş dinamik Chatbot özelliği bulunmaktadır. Chatbot, yapay zeka tabanlı bir canlı destek temsilcisidir diyebiliriz. Müşterilerinize 7 gün 24 saat boyunca canlı müşteri hizmeti deneyimi sunar. Mesai saatleriniz dışında da chatbot sayesinde müşterilerinizin sorunlarına yardımcı olabilirsiniz. 

Premium paket içeriği ise ücretsiz ve profesyonel paket içeriklerine ek olarak ‘’Akıllı Tetikleyiciler’’ , ‘’Yazılım Desteği’’ ve ‘’ Sosyal Medya Entegrasyonları’’ hizmetini sunar. 

Akıllı Tetikleyiciler

Akıllı tetikleyiciler sayesinde internet sitenizde gezinen ziyaretçilerinize otomatik sohbet baloncukları gönderebilirsiniz. Yardıma ihtiyacı olup olmadığını sorabilir, dönemlik kampanyalarınız ve nicesiyle ilgili haber verebilirsiniz. Akıllı tetikleyiciler sayesinde ziyaretçileriniz, geleneksel mağaza geziyormuş hissine kapılır ve işletmenize daha çok güvenirler. 

Sosyal Medya Entegrasyonları

Supsis’in bu özelliği sayesinde WhatsApp, Instagram ve Facebook Messenger gibi sosyal medya hesaplarınızı sisteme entegre edebilirsiniz. Bu sayede tüm iletişim kanallarınızı tek bir platform üzerinden yönetebilirsiniz. 

Ücretli ve ücretsiz seçeneklerindeki tüm bu özellikleri ile Supsis, her zaman sizin ve işletmenizin yanındadır. Siz de işletmenizi daha da ileriye götürmek istiyorsanız Supsis Canlı Destek Sistemleri’nden yararlanın. 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

8 Comments

Elif Gundoğdu

24 Ağustos 2022

Bu kadar özelliği ücretsiz vermeniz gerçekten çok iyi. Şunların bir tanesini bile aylık 20/30 dolara zor alıyorsunuz yurtdısı şirketlerden

Reply

Gökçe p

26 Ağustos 2022

Bu gelişmiş sistemi ücretsiz sunmanız gerçekten çok iyi. Kucuk işletmeler icin canlı destek oldukca şart ve maliyet açısından zor oluyor. tebrikler gerçekten

Reply

Eda baykal

26 Ağustos 2022

Bu ürünü bu seviyeye getirip ücretsiz vermeniz oldukça takdir edilesi…

Reply

Sena

26 Ağustos 2022

Bilgilendirici bir yazı olmuş ellerinize sağlık başarılar dilerim

Reply

Kenan

26 Ağustos 2022

İçeriği oldukça geniş yelpazede sunulmuş gayet iyi

Reply

Muzaffer Tümen

26 Ağustos 2022

Sosyal medyadaki çoğu işimi supsis sayesinde yapabileceğimi öğrendim.

Reply

Leave a Comment

Copyright © 2020 Supsis

Softcand Yazılım Hizmetleri Ürünüdür.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Average: 5]